No i butelkę też Mam

watermarked-IMGP6200Dzisiaj chcę napisać o butelce Mam Sport Cup od firmy MamBaby. Oj zbierałam się do tego postu, recenzji strasznie długo, no ale jest ku temu powód. Mianowicie jakoś testowanie nam nie poszło, bo Wiking z butli tej po prostu nie chce pić, a przynajmniej póki co nie chce. Dla Wikinga picie wiąże się ze słomką, a jeśli nie słomka, no to butelka z której po prostu płyn leci, a tutaj trzeba jednak pociągnąć, jako, że mamy do czynienia z niekapkiem. No, ale nic straconego, to jest bidon i myślę, że butelkę póki co odłożymy, ale wrócimy do niej.

No, a teraz troszkę informacji praktycznych. Butelkę możemy kupić na stronie MamBaby w cenie 37,99zł (fani marki na FB mają 20% zniżkę). Butelki są w trzech kolorach, my mamy niebieską z zielonym potworem :D.

watermarked-IMGP6199

Jako, że markę tą znam z wielu produktów, wiem, że wszystko wykonane jest solidnie, no i tak właśnie jest też z tą butelką. Jest wykonana z niewielu elementów, wszystko można „rozłożyć” i umyć. Butelka ma fajny, lekko wygięty kształt z wcięciem, by ułatwić trzymanie jej dziecięcymi rączkami. Ogólnie rzecz biorąc, jest po prostu ładna :).

watermarked-IMGP6203

watermarked-IMGP6202

watermarked-IMGP6201

No tak, ładna, nieładna, ale na swoją kolej w wikingowym statusie butelek ważnych i używanych musi poczekać ;).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>