Monthly Archives: Wrzesień 2015

4 lata

Pół roku od ostatniego wpisu, no tak, tu już chyba nie ma co się tłumaczyć. Jakoś zawsze tak głupio było wstrzelić kolejny wpis, po tak długiej przerwie, ale, ale dzisiaj jest ku temu okazja i wpisu z tego dnia nie mogło przecież zabraknąć (a przy okazji zabrać się od nowa do roboty). A co to za okazja? No przecież 4 urodziny Wikinga!

Tak, tak, mój mały synek rośnie jak na drożdżach i dorośleje z każdym dniem. Aż ciężko uwierzyć, że już 4 lata minęły od dnia narodzin naszego Wikinga. Wspomnienia tego dnia wracają, te dobre i te gorsze, ale najważniejsze jest to, że tego dnia 3 kg szczęście zawładnęły moim światem. Przez te 4 lata było sporo nerwów i łez, ale najważniejsze, że o wiele więcej było śmiechu i wzruszeń, a teraz największą nagrodą jest dla mnie usłyszeć „mamo, ale jesteś fajna” i oczywiście „kocham Cię mamo”, słowa, które niezmiennie rozgrzewają moje serce, a opatrzone przytulasem i buziakiem, topią je ja wosk.

 

Synku życzę Ci całego życia wśród szczerych, bliskich i kochających Cię osób, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy. Kocham Cię bardzo mocno!

collage

collage2

20150923_083724-1