Maluch na turbodoładowaniu

watermarked-IMGP6744Czy ktoś się kiedykolwiek zastanawiał nad tym skąd w tej małej istocie, jaką jest dziecko bierze się ta cała energia? Ja na prawdę za Wikingiem już czasem nie nadążam. Ten maluch a chyba ukryty motorek w pupie, bo inaczej tego sobie wytłumaczyć nie mogę. Stać to to nie ustoi, posiedzieć też za długo nie posiedzi. Ha, tym bardziej śmieszy mnie stwierdzenie wiedźmy, jakoby sadzamy małego na wiele godzin przed telewizorem, a ten jak zaczarowany siedzi i ogląda. Niech wpadnie i spróbuję mieć chwilę spokoju za sprawą telewizora, bo jakoś bajki Wikinga kompletnie nie interesują, jedyne co przykuwa jego wzrok to reklamy i…jakiekolwiek pojawienie się na ekranie telewizora, psa. Ale w sumie, to wiedźma nie ma co przychodzić i sprawdzać, bo do domu bym jej nie wpuściła. 

Tak więc Wiking zatrzymuje się tylko na chwilkę, taki o to mały odpoczynek na zebranie energii na kolejne bieganie. W sumie to nietylko ja za nim nie nadążam. Tasja też ma z tym problem, bo ten wiecznie by się z nią bawił. Tasja jest chętna, ale tylko do czasu, potem już szuka miejsca, gdzie tu się spokojnie wyspać.

Czasem fajnie byłoby wrócić do tych czasów, kiedy człowiek miał tyle energii. Pora na zabranie się za siebie, żeby dotrzymywać Wikingowi kroku, ale to to dopiero po powrocie z Polski… co ma będzie miało miejsce już za chwilę, już za momencik :).

2013-03-06 00.36.45

A tu ulubiona pozycja spania Wikinga, nie mam pojęcia jak tak można…

  watermarked-IMGP6696 watermarked-IMGP6733

{ Skomentuj }

  1. searcherofthebeauty

    Oj taaak, co chwilę zachodze w głowę, skąd ta energia, jeszce moja mała nawet samodzielnie nie chodzi, a ja juz nie nadążam!Oby wiedźma juz do was nie przysz..nie przyfrunęła…ostatecznie moznaby jej miotły podmienić na mniej chodliwe hihi.Pozdarwiam;)

  2. Karlita - Cały świat Karli

    Oj od prawie 4 lat zadaję sobie pytanie :D skąd te małe istoty mają tyyyyyle energii :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>