Halo, halo wiosno, jak mnie słyszysz?

watermarked-IMGP7832No chyba nie słyszy… A już było tak pięknie, przewidywania pogodowe wskazujące plusowe temperatury, słoneczko…cud, miód i orzeszki normalnie, a tu dupa. Nagle owszem słoneczko było, ale mróz taki, że aż nie chce się wychodzić. Chociaż nie było tragedii, gdy wiatr się uspokoił, można było się przejść na spacerek, no ale jak tylko wiatr się zrywa, to jest tragedia, zimno, że aż szczypie. No i właśnie w taki małowietrzny dzień wybraliśmy się na spacer. Było bardzo przyjemnie, choć Wiking nie miał ochoty na bieganie, bardziej na noszenie, chyba zapomniał już ile waży ;)

watermarked-IMGP7859

watermarked-IMGP7867

No, ale na szczęście jak do tej pory nie zaznaliśmy powrotu śniegu, do tej pory… Dziś sypało cały dzień :(. Kurczę no, znów będzie trzeba dreptać do pracy i zrezygnować z dojazdów na skuterze :(. A ja już oczami wyobraźni widziałam hasających nas w krótkich rękawkach, ech, a niech to szlag. Najbardziej martwi mnie to, że w przyszłym tygodniu przewidują śnieżyce, a ja muszę dostać się jakoś na lotnisko, no i jeszcze wylecieć. Jest nadzieja, że pogoda się jeszcze poprawi, no przecież zima nie będzie trwać wiecznie!

A w Polsce czeka nas wizyta zapoznawcza z nowym członkiem naszej „rodziny” i już się tej wizyty nie mogę doczekać. Jeszcze raz gratulacje dla A. i E. :), jest super! :)

watermarked-IMGP7763 watermarked-IMGP7821

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>