Biblioteka się powiększa

Ta cała sytuacja związana z pielęgniarką jeszcze zbliżyła nas do siebie, no bo tak to jest, że wspólny wróg zbliża. O czym tu dużo mówić, żaden rodzic nie pozwoli zrobić krzywdy swojemu dziecku i nie pozwoli osobom postronnym (choć ona nawet postronna nie jest) twierdzić, że z ich maluchem jest coś nie tak. A Wiking na przekór wszystkiemu rozwija się jak szalony i każdego dnia uczy się czegoś nowego, wczoraj np. dostałam w pracy sms’a o treści „twój syn właśnie nauczył się klaskać” :) i  tak klaszczemy sobie teraz na wszystko i wszystkich :). Od dawna nic Wikingowi „nie urosło”, więc teraz zaczęły pokazywać się pierwsze „trójki”, choć ciężko je wypatrzeć, a jeszcze ciężej wyczuć (uwaga, wkładanie palca do wikingowej buzi grozi cierpieniem). A teraz Wiking biega za Tasją, łapiąc się jej grzbietu, Tasja przebiega na drugą stronę, a Wiking za nią :).
A w szkolnej bibliotece mieliśmy ostatnio wyprzedaż książek, za grosze można było kupić książki, sprzedawane by zrobić miejsce nowym. Ja oczywiście nie mogłam się powstrzymać i przejrzałam te z działu dziecięcego. Niektóre z książek były zupełnie nowe, nigdy niewypożyczone. Ale mi nie zależało na nieskazitelnym stanie książek, a na ilustracjach. Zaraziłam się tym od blogowej Sroki . No i udało mi się wynaleźć kilka cacek. Koniec końców zabrałam ze sobą 7 książek (choć spokojnie wybrałabym więcej ;) ), za które zapłaciłam całe 15 kr (ok 8zł) :).

Ostatnio w pudle na zabawki często można spotkać Wikinga

Ostatnio w pudle na zabawki często można spotkać Wikinga

Zdarzyło mu się nawet tam przysnąć ;)

Zdarzyło mu się nawet tam przysnąć ;)

Poznajemy nowe książki

Poznajemy nowe książki

Fantastyczny chłopiec połykający książki

Fantastyczny chłopiec połykający książki

Książka "nadgryziona" :)

Książka „nadgryziona” :)

Wszystkie zwierzęta Oliwii

Wszystkie zwierzęta Oliwii

watermarked-IMGP5408

Rekiny

Rekiny

watermarked-IMGP5410

Do widzenia i dziękuję!

Do widzenia i dziękuję!

watermarked-IMGP5415

Winda na księżyc - książka o miesiącach

Winda na księżyc – książka o miesiącach

watermarked-IMGP5417

Wystarczy jedna owca

Wystarczy jedna owca

watermarked-IMGP5419

Chcę mieć robomamę - moja ulubiona

Chcę mieć robomamę – moja ulubiona

watermarked-IMGP5421 watermarked-IMGP5422 watermarked-IMGP5425 watermarked-IMGP5427

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>