40 lat minęło…

watermarked-100_5157

 

Post będzie krótki i wyjątkowy, tak wyjątkowy, jak moi rodzice, którzy dziś obchodzą 40 rocznicę ślubu. Chciałabym kiedyś świętować podobnie jak oni, ale wytrwać 40 lat z moim mężulem, ech trzeba się uzbroić w zapas ziółek ;).

Niestety nie możemy być z nimi ciałem, ale jesteśmy jak najbardziej duchem. Całą trójcą, a nawet i z włochatym członkiem numer cztery życzymy Wam kolejnych lat spędzonych w zdrowiu, szczęściu, a przede wszystkim w miłości. Byście wspierali się w tych dobrych i tych złych momentach. Co tu dużo mówić, KOCHAJCIE SIĘ!

watermarked-IMGP2203

watermarked-IMGP9208

watermarked-IMGP2071

Wspanialszych rodziców nie można sobie wymarzyć…

 

P.S. Na koniec miała trafić sesja eleganckiego Wikinga z kwiatkami, niestety na kwiatki ani nie chciał spojrzeć, zabrał śrubokręt i zabrał się za śrubki ;)

{ Skomentuj }

  1. EWA

    gratulacje:):):) i powodzenia w dalszym przezywaniu wspólnych lat:):)

  2. Mama

    Psotnik ten mój wnusio ,ale z srubokretem też wspaniały ,Dziękuję córeczko ,za twe serce do nas ,za pamięc, i za Diiiiiiiiiiiiiiiiimusia.Kochamy Was

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>