Urodzinowo

watermarked-IMGP0961Jako, że w tym roku moi rodzice nie mogli sobie pozwolić sobie na przyjazd, a mężula rodzinę liczyć nie można, wikingowe przyjęcie było kameralne. Mimo, że byliśmy tylko we trójkę (plus żebrzący malamut), to i tak urodziny zorganizowaliśmy! A co!

Był tort z autami, były muffinki z autami, był „szampan” i samochodowe dekoracje (no bo jakie mogły by być? ;) ). Wiking był zadowolony, szalał z balonami, z autkami. Próbował zdmuchnąć świeczkę, którą później próbował zjeść. I pił jak szalony, ba zaglądał nam nawet do kubków, bo może coś tam zostało i z biednym, spragnionym Wikingiem się podzielimy…no i się dzieliliśmy (a pielucha pęczniała ;) ). Potem rzucił się na muffina, pod bacznym spojrzeniem Tasji, która na kiełbasę nie reaguje tak jak na muffinki (pseudonim Mc Muffin).

watermarked-collage1

watermarked-collage2

watermarked-collage3

watermarked-collage4

watermarked-collage5

 

A dzisiaj świętowaliśmy dalej. W sumie to nawet cała impreza miała zostać przeniesiona na dzisiaj, bo pojawić mieli się dziadkowie, no ale… Niech żałują, bo na dziś zamówiony był pålægskagemand, czyli ciasto w kształcie człowieka, pokryte wędlinami. I tak o to obiad i kolacja na dziś były załatwione ;).

watermarked-collage6I pomyśleć, że wiozłam tego kolosa na skuterze ;).

{ Skomentuj }

  1. Ewa

    Urodziny rewelacja!!! :) przykro ,że dziadkowie zawiedli, ale aaaa tam i tak jak widze super było!:D mały elegant, tort super, kolorowe balony, mufinki, piesek do towarzystwa,a do tego ten ludzik- ooooolbrzym:D extra!!!! pozdrowienia dla całej rodzinki:D

  2. Nessie

    Spóźnione zyczenia urodzinowe dla Wikinga.
    Intryguje mnie to ciasto w , co to takiego jest?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>