Panowie B. i L. prosto z PL

watermarked-IMGP9216Pisałam już o tym, że przyszła do nas paczuszka (co tam te 30 kg ;) ) z Polski. Oczywiście w paczce było mnóstwo różności, no i oczywiście były też książki :D. Było kilka czytadeł dla mnie, które kupiłam z wydawnictwa Znak, gdy wszystko na stronie było o 50% tańsze, no ale oczywiście znalazło się coś również dla Wikinga. Swoją drogą nie mogę uwierzyć, jak książki potaniały, na prawdę nieraz można kupić cuda za grosze. No i przez to kuszą, ostatnio zamówiłam kolejne, już się nie mogę ich doczekać, ale przyjadą za 3 tygodnie wraz z gośćmi specjalnymi…nikim innym jak wikingowymi dziadkami :D.

Najbardziej zauroczyły mnie „Nowe przygody Bolka i Lolka”, książka która jest na prawdę ładnie wydana. Ilustracji oczywiście nie trzeba reklamować, bo pochodzą prosto z bajki. Swoją drogą książkę tą przerabiamy teraz przed snem (jak tylko Wiking pozwala mi ją dotknąć, po tym jak przez pół  godziny ją przegląda).

watermarked-1

 

Kolejną książką są „Bajki Misia Fisia”, które zostały podpisane przez autora Wojciecha Bonowicza i ilustratora Bartka Waglewskiego :D. Książka typowa dla maluszka i jak widać spodobała się Wikingowi, który pokazywał, gdzie dziewczynka ma oczka itp. :).

watermarked-2

watermarked-3

 

W paczce była też książka, którą kupiłam będąc w Polsce „Stos poduszek i maluszek” i jest to nic innego jak książka z kołysankami, a do książki dołączona jest płyta z tymi też nocnymi piosenkami :).

watermarked-4

 

W wydawnictwie Znak kupiłam jeszcze „Słownik obrazkowy misia i tygryska”, ale póki co mam mieszane uczucia co do tej książki. Mieszane uczucia mam przez to, że niektóre ze słów w niej zawartych są co najmniej dziwne i raczej dziecku zbędne.

watermarked-IMGP9202

 

A tu Wiking i jego misiaki, on raczej nie jest za maskotkami, ale te dwa zawsze przynosi przytulając i każe nam przytulać. Jest to minutowy przejaw uczucia do maskotek, ale zawsze coś ;).

watermarked-IMGP9215

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>